
Tonny Roodhuyzen
Bewonderenswaardig was haar levenskracht.
Groot was haar liefde voor haar dierbaren.
Nu is zij in alle rust van ons heengegaan.
Groot was haar liefde voor haar dierbaren.
Nu is zij in alle rust van ons heengegaan.
Uitvaartinformatie
Onze moeder is overgebracht naar het CUVO uitvaartcentrum Haagse Duinen, Wijndaelersingel 1 te Den Haag, alwaar geen bezoek.
De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben in de aula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag, op dinsdag 1 april om 15.30 uur.
Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium.
Vul uw e-mailadres in en wij sturen u een herinnering.
Later een bericht plaatsen?
Mail mij een herinnering
Mail mij een herinnering
Lieve Eugenie, Janine, Harm, kleinkinderen en achterkleinkind,
Gecondoleerd met het verlies van jullie (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder.
’Afscheid nemen van een dierbare is tevens de geboorte van een herinnering’
Ik hoop dat jullie hier kracht uit kunnen putten en wens jullie alle sterkte toe.
Veel liefs
Nathalie💕🙏
De oma van Tim en Jessica.De mooiste, charmantste oma van de wereld.
Lieve Eugenie, Janine, lieve allemaal
Ik denk aan jullie. Dat de mooie, dierbare herinneringen die jullie aan en met haar hebben de leegte die zij achterlaat, al is het maar een klein beetje, mogen vullen.
Liefs
Allerliefste oma, ik wil graag veel vertellen over jou aan iedereen, maar dan ben ik dagen bezig...
Ik wil vertellen hoe je was als mens, als Oma, als overgrootoma van jouw lieve Romee ♡ Je bent een geweldig mens vol liefde, vol humor, je uitgesproken mening over alles, je liefdevolle aandacht voor iedereen om je heen, je gezelligheid, een heel bijzondere vrouw was je en zal je altijd blijven!
Ik heb zo genoten van alle logeerpartijtjes als kind, van uren lang spelen op het strand in Scheveningen bij Pietje hihi, heerlijk eten en drinken op het terras, van je liefde voor poezen ( net zoals ik ), samen The Bold kijken en As the world Turns, samen winkelen, jij was samen met Bob mijn tweede thuis, dankjewel daarvoor Omi!
Ik ben stapelgek op je, o.a dankzij jou ben ik geworden wie ik nu ben. Dankjewel dat je zo genoten hebt van je lieve achterkleinkind, dankjewel voor al jouw liefde!
ik ben blij dat je geen pijn meer hebt, en hopelijk vindt je rust. Dag lieve Omi, je zit voor altijd in mijn hart. Wat hou ik van je!
Gecondoleerd allemaal met het verlies van jullie bijzondere moeder, Omi, enz.
Heel veel sterkte!
Liefs, Ellen en Bob
Liefste Omi,
Wat was het een voorrecht dat ik jou in mijn leven heb mogen hebben. Nooit heb ik echt geweten wat is het is om een oma te hebben, tot ik jou leerde kennen. Je was er vanaf het allereerste begin altijd. Soms wel 10 belletjes op een dag, even klagen, lachen of natuurlijk voor een ICT gerelateerde vraag. Want, zei jij altijd, “Lisa kan alles”. Als je me dan wat centjes probeerde toe te stoppen als “arbeidsloon” (wat ik op mijn beurt dan weer terug in jouw portemonnee stopte) zei je altijd: “Ja, maar ik had ook een mannetje hiervoor kunnen bellen, maar gelukkig heb ik jou”.
Ik ben ontzettend dankbaar voor de 10 prachtige jaren die ik met je heb gehad. Ik kon met je lachen, met je huilen, bij je klagen en bij je terecht voor advies. Een échte oma die echt alles voor haar kleinkinderen over had.
Liefste Omi, wat heb je tot het bittere eind gestreden. Dankjewel voor alles wat je voor een ieder hebt betekent. Ik ga je ontzettend missen.
Ik hou van jou!
Heel veel liefs,
Lisa
Lieve Omi,
Ik wil U bedanken dat U 10 jaar lang zo'n goeie Oma voor mijn dochter bent geweest. Dagelijks spraken jullie elkaar en Lisa sprak altijd vol liefde over U. Elk jaar kreeg ik ook weer iets voor mijn verjaardag. Ik ga U herinneren als een heel lief mens. Rust zacht lieve Omi
Lieve Oma,
''Hoe gaat het met PSV? Wanneer moeten ze weer spelen? Bel je me even als ze hebben gewonnen?'' Je was altijd overal van op de hoogte en we waren samen tegen ''Ajakkes'' haha.
Altijd was je erg geïnteresseerd in voetbal, het nieuws en het leven.
Je vond het dan ook eigenlijk maar niks als wij weer een vakantie geboekt hadden, want je had op het nieuws gehoord dat er tegenwoordig ''van die gekken op de wereld zijn...'' Dat was vroeger helemaal niet hoor'.. dus kijk alsjeblieft uit en laten jullie even weten als jullie veilig aangekomen zijn? Zodra we dan weer thuis waren ''ooooh godzijdank wat fijn dat jullie er weer zijn, jullie hebben het ontzettend leuk gehad he? Jaaaa dat dacht ik wel want ik heb alle foto's gezien hoor!'' Geweldig vond je dat!
De dag dat we aan je konden vertellen dat Jes zwanger was, van jouw achterkleinkind, je sprong van blijdschap door het plafond heen. Dat je dat nog mocht meemaken, wauw! Vanaf dat moment raakte je niet meer over Romee uitgepraat. ''Wat een kind, ongelooflijk , die durft alles'' zei je dan. Voetbal was ook helemaal niet meer aan de orde, want je vroeg altijd als eerste hoe het met Romee was? En als je hoorde dat het super goed ging, dan was je gerust gesteld en konden er andere onderwerpen worden besproken haha. Je viel dan ook van de ene verbazing in de andere, wanneer je weer een foto of filmpje zag. Er kwam meteen een lach van oor tot oor op je gezicht!
Bedankt voor je gezelligheid, humor, kleine onderonsjes, betrokkenheid en liefde!
Jouw allerlaatste woorden aan mij, hadden niet mooier kunnen zijn.
Liefde houdt je in leven, ook als je er niet meer bent.
Lieverds,
Gecondoleerd met Mama,Oma Overgrootmoeder
Tonny you were one in a Million and will always be in my heart.
Lieve Eugenie, Janine, Harm, Tim, Lisa, Jessica, Max en Romee,
Gecondoleerd met het verlies van jullie lieve (schoon)moedertje en Omi.
Herinneringen komen weer langzaam bij mij naar boven. 16 Jaar was ik toen ik voor het eerst bij jullie thuis kwam aan de Segbroeklaan. Wat hebben we toch een hoop meegemaakt met jullie moeder en met elkaar.
Voor mij eerst altijd mevrouw de Moor, later… zeg maar Tante Ton. Dat was lastig want inmiddels hadden wij het thuis ook altijd over mevr de Moor, later Roodhuijzen. En dat bleef zo ondanks dat zij wekelijks bij ons over de vloer kwam. Mijn moeder (Elly) maakte haar haartjes dan weer mooi terwijl de week werd doorgenomen en met mijn vader (Theo) gingen de grappen en woordspelingen over en weer.
Beide altijd scherp en er werd flink gelachen. Mijn vader was zelfs erg aangeslagen toen hij hoorde dat ze ziek was en minder ging komen. Ik hoor hem haar nog lachend naroepen als ze aanstalten maakte om weg te gaan “Krakende wagens piepen het langst”.
Dat bleek want wat een prachtige leeftijd heeft zij behaald en wat fijn dat zij zo in jullie midden vanuit haar positie toch alles heeft mogen meemaken en haar liefde en luisterend oor heeft kunnen delen en bieden.
Mevrouw Roodhuijzen, ik herinner haar als altijd positief, opgewekt, scherp, geïnteresseerd en lief.
Koester haar mooie herinneringen want wat je in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt ❤️
Allemaal heel veel sterkte!
Sandra (en Aad)
Wat een bijzondere lieve vrouw, moeder en oma is van ons heengegaan. Ik kan me niet eens meer herinneren hoe lang ik al niet op mijn verjaardag door tante Ton werd gebeld om me te feliciteren. En natuurlijk wilde ze dan altijd weten hoe het met mijn vrouwtje ging. Als we af en toe langskwamen op de 2e Schuytstraat was ze immer blij en opgetogen en konden we kort even bijpraten.
En mocht je willen weten hoe het een en ander er voor stond in de Roodhuyzen familie, dan was tante Ton dé vraagbaak. Niets ontging haar en hoe ze dat allemaal voor elkaar kreeg met als voornaamste communicatiemiddel de huistelefoon, is mij nog steeds een raadsel.
Goh, wat was ze trots op haar kinderen, kleinkinderen en zelfs een achterkleinkind. Daar dweepte ze echt mee en ze kon niet vaak genoeg vertellen hoe blij en gelukkig ze daarmee was. Verder was ze natuurlijk ook een hondenliefhebber en ook daar werd vaak over verhaald. Ik vind het nog steeds ongelofelijk dat tante Ton, als laatste van mijn vader en moeder generatie, ondanks de klachten die ze had, altijd zo'n levensdrang uitstraalde en zo geïnteresseerd en nieuwsgierig was in zo veel dingen.
Nu is ze er niet meer, maar mijn tante Ton blijft voor eeuwig in mijn gedachten en in mijn hart.
Lieve Janine en Eugenie,
Gecondoleerd met het verlies van jullie moeder. Wij hebben nooit de eer gehad haar te leren kennen, maar uit alles blijkt wat een bijzonder iemand ze was.
Heel veel sterkte en we hopen dat jullie kracht halen uit de mooie herinneringen, want die blijven.
Huub en Hans XOXO
Lieve Allemaal
Janine Eugenie Jessica, Max Romee.
Tim en Lisa.
Gecondoleerd met het verlies van Mama Oma en Omi.
De liefde die zij had voor jullie om te blijven leven was enorm hartverwarmend.
Rust is er nu voor haar.Een sterke vrouw was ze met veel humor.
Met liefde en groot hart voor haar ❤️
Heel veel sterkte voor nu en komende tijd.
lLiefs Corina
en Ronald
xx
Woorden schieten te kort voor dit vreselijke verlies. Ik wens de familie/ vrienden heel veel sterkte & kracht toe voor de komende periode.
" Voorgoed uit ons midden, maar nooit uit ons hart"
Bedankt, mevr. Roodhuijzen voor de mooie herinneringen die nimmer zullen vergaan.
Liefs,
Woorden schieten tekort voor dit grote verlies. Ik wens de familie/vrienden heel veel sterkt & kracht toe voor de komende periode.
" Voorgoed uit ons midden, maar nooit uit ons hart"
Bedankt, mevr. Roodhuijzen voor die mooie herinneringen die nimmer zullen vergaan!
Liefs,
Ergens in 2006,werd ik vanuit een bedrijf uitgezonden om bij jou te komen schoonmaken,ik drukte op je bel ,en een hele lieve enthousiaste vrouw nam op met haar intercom telefoon,hallo hallooo ben jij sandra! ik voelde me zo warm worden van jou stem en hoe je mij ontvangde die dag,na 19 jaar later nog bij jou te werken was ik eigenlijk geen werkster meer maar een stuk meubilair geworden haha,ik hoorde bij de inboedel zei jij altijd,ik kon echt werkelijk alles met jou bespreken, en oordeelde nooit,gaf goede advies,en vroeg altijd hoe het met jaimey en kimberley was...ik zou je vertellen ik heb in die 19 jaar tijd nog nooit zo n band op gebouwd met 1 van mijn cliënten,ik hoorde er gewoon bij,die 19 jaar zijn eigenlijk te snel voorbij gegaan,en vergeten zal ik jou nooit tante tonneke,jij blijft altijd een plek in mijn hart hebben,en ben dankbaar dat jij nu geen pijn meer hebt,ik hoop dat ze boven ook cola hebben hihi tot ooit lieve tante tonneke xxx sannepannetje( hoe jij mij noemde) xx
Lieve Janine, Harm, Eugenie en familie,
Gecondoleerd met het verlies van je dappere moeder/Tonny.
Ik wens jullie veel sterkte in deze moeilijke periode.