Cas Caffa
Behouden vaart
Uitvaartinformatie
Wij nodigen u uit om samen het leven van Cas te herinneren op woensdag 31 december om 11.00 uur in de Zonnebloemaula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 in Den Haag.
Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer.
Vul uw e-mailadres in en wij sturen u een herinnering.
Later een bericht plaatsen?
Mail mij een herinnering
Mail mij een herinnering
Cas, rust zacht,weer samen met jouw Lucie.Maak er samen een feestje van daarboven.We denken terug aan al die weekenden,die mooie,gezellige tijd op de kever in De Kaag. Wat hebben we vele feestjes gevierd met zijn allen.
Het mooie van herinneringen is dat niemand ze van je afpakt, ze blijven voor altijd in je ❤️ bewaard. Jij gaat aan je laatste reis dus een behouden vaart!
Lieve laatste groet,
Je bootvrienden Gerard & Riet en Carola & Danny
Rustzacht opa Cas,
We hebben erg mooie herinneringen mogen maken met jou op de boot (&thuis), eerst me vader en mijn ooms. Later ik, mijn broers en al mijn neven en nichten. en toen ook de achterklein kinderen. We zullen je nooit vergeten ❤️ 🛥
dat je herenigd mag worden met onze mooie lieve Oma. ❤️
Liefs, machano, Destiny, Jaylano, Chessey, luciano
Lieve Cas,
Wij herinneren jou als aardige lieve man met een hart van goud .
Jij ging graag met ons op stap, vooral de "Vastenavend" vond jij geweldig.
Wij gaan je vriendelijke lach en Haags gekakel erg missen.
Oudoe !
Dankbaar voor alle mooie en leuke herinneringen die we met jou en Lucia en later alleen met jou hebben mogen maken.
Voor altijd in ons hart
Wij wensen jou een behouden vaart
Worden schieten te kort
Cas ,we gaan je missen
Lieve Cas,
Woorden schieten te kort.
Blij dat ik/wij jou hebben mogen kennen en mooie herinneringen hebben mogen maken.
Voor altijd in ons hart.